Mert Mobilya

Mert Mobilya Siteler-Ankara

Ankara Siteler’de 1982 yılında kurulan Mert Mobilya siteler mobilyası denilince ilk akla gelen mobilya mağazası olmaya devam ediyor. Edindiği tecrübe ile kalite ve uygun fiyatı bir araya getirerek en beğenilen mobilya modellerini siz değerli müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor.  Fabrikadan halka prensibi ile maliyetleri en asgari düzeyde tutarak her bütçeye ve her tarza uygun mobilya modellerini doğrudan müşterilerine perakende olarak sunmaktadır. Koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, salon takımları, tv üniteleri ve diğer siteler Ankara mobilya takımlarını Karacakaya Caddesi No:16 Siteler Ankara ve Topçu Mah. 1464. Cad. No:57/B Elvankent / Ankara adreslerinde hizmet veren mobilya mağazalarımızda bulabilirsiniz.

En uygun mobilya fiyatları ve en kaliteli mobilya arayışını tek çatı altında toplayan Mert Mobilya günümüz teknolojisini de kullanarak Türkiye ve Avrupa’nın her yerine online satış ile müşterilerine online mobilya satış mağazası sunmaktadır. Almanya, Avusturya, Hollanda, İsviçre, Belçika, Fransa, İngiltere, İsveç, Danimarka ve Norveç başta olmak üzere tüm Avrupa’yı kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ile buluşturmaktadır. Siz Dünya’nın neresinde olursanız olun Beğendiğiniz mobilyayı sizlerle buluşturmayı hedefleyen Mert Mobilya sizlerin desteği ile tüm dünyaya en kaliteli mobilyaları sunmaya devam etmektedir.

Avrupa’nın ve Dünya’nın herhangi bir yerinden, sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile sipariş verdiğiniz koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, köşe takımı ya da tv ünitesini istediğiniz kumaş ve renk seçenekleri ile zevkinize göre üretimini yaparak hızlı ve güvenli, kapınıza kadar teslim ediyoruz. Çeyiz hazırlığı ve Evlilik hazırlığı yapanlar için düğün paketlerinde de rakiplerinden farklı olarak istediğiniz ürünleri kombin yaparak kendi düğün paketinizi oluşturma kolaylığı sağlamaktadır.

Ankara mobilya fiyatları ile alanında en çok tercih edilen marka olan Mert Mobilya sizlere 2 yıl garanti sunmanın yanında garanti süreniz bitmiş olsa bile sizlere çözümler sunmaya devam etmektedir. Koltuk takımları, yatak odaları ve yemek odalarının sergilendiği mağazamızda ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ya da kumaş türlerini inceleyebilirsiniz. Sadece alışveriş için değil modayı yakından takip etmek için instagram ve web sayfamızı takip edebilirsiniz. Dünya’nın neresinde olursanız olun Whatsapp hattımız aracılığı ile mağazamızı video konferans yöntemi ile gezebilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz Dünya’nın çeşitli ülkelerinde ve şehirlerinde yaşayan mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

Mert Mobilyadan nasıl sipariş verebilirim?

Sizde nerede olursanız olun beğendiğiniz mobilyalara ulaşabilmek ve detaylı bilgi almak için sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile ya da bir telefonla siparişinizi verebilirsiniz. Online mobilya alışverişi hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz…

1 thoughts on “Mert Mobilya Siteler-Ankara”

  1. Nesrin Çelik

    Elvankent mağazasından koltuk takımı masa sandalye aldım çok mukemmel işçilik duzenli koli yaparak çizik dahi olmadan taşımaları personelin ilgisi ve sıkıntı olmasın diye sürekli iletişimde olarak bizi rahatlatmalari ve verilen süre zarfında eşyalarımı teslim etmelerinden dolayı yine bir ürün almak istersem mert mobilyadan vazgeçmem sonsuz teşekkürler Elvankent Şubesi personellerine

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir